Klein maar sterk; de compacte elektrische heftruck E2.2-3.5XN van Hyster zorgt voor lage operationele kosten, hoge prestaties, energie-efficiëntie en superieure wendbaarheid.
Ideaal geschikt voor werkzaamheden binnen bij drukkerijen, de papier- en verpakkingsindustrie, drank- en voedingsindustrie, productie-, transport- en distributie-industrie omdat de vorkheftruck E2.2-3.5XN van Hyster met rubberen banden uitblinkt bij de zwaarste toepassingen.
Het korte chassis zorgt voor de kleinste draaicirkel in zijn klasse en een hogere zitpositie wat zorgt voor beter zicht op de lading
Staal cilindrische wielen zorgen voor een zeer stabiele truck en hoge restcapaciteit
Langdurige betrouwbaarheid betekent lagere onderhoudskosten en lange onderhoudsintervallen.
Hoog en ergonomisch geplaatst display houdt het zichtveld vrij en verschaft informatie over de truckstatus en instellingen.
Met de minilever armsteun zijn alle hydraulische functies binnen handbereik. De ergonomische ontwikkelde armsteun zorgt voor minder vermoeidheid en nauwkeurige bediening.
Lees meerHet monotrol pedaalsysteem maakt het eenvoudig voor bestuurders om met één pedaal eenvoudig de rijrichting aan te passen
Lees meerDoor de slim geplaatste achteruitrij claxon op onze Hyster-Yale trucks, wordt de werkvloer aanzienlijk veiliger.
Lees meerNeem contact met ons op en hij staat binnen no time op de stoep